Sukienki wieczorowe dla puszystychPuszyste panie muszą ostrożniej dobierać stroje niż kobiety szczupłe. W ten sposób mogą umiejętnie maskować pewne niedoskonałości figury i jednocześnie przyciągać wzrok do swoich atutów.

Sukienki wieczorowe dla puszystych mogą mieć bardzo różne kroje. W zależności od tego, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczyku, do wyboru mamy wiele modeli.

Panie, które narzekają na szerokie ramiona i grube ręce, posiadające spory biust i niezbyt płaski brzuch, powinny wybrać sukienkę z krótkim rękawem, odcinaną pod biustem. Dzięki temu zamaskują niezgrabne ramiona i ukryją brzuszek, a duży dekolt dodatkowo przyciągnie wzrok do pięknego, obfitego dekoltu.

Z kolei kobiety – gruszki, czyli o szczupłej „górze” i szerokich biodrach powinny podkreślić talię i zatuszować okolice ud i pośladków. Idealnie to zadanie spełniają sukienki wieczorowe o kroju bombki. Jest to dowód na to, że bombki nie są stworzone wyłącznie dla szczupłych pań o idealnych proporcjach.

Prawda jest taka, że aby się przekonać czy dana sukienka dobrze wygląda na kobiecie trzeba ją po prostu przymierzyć. Czasami sukienki wieczorowe, które wydają się nieodpowiednie dla puszystej pani okazują się wspaniale na niej leżeć.